Koszt wysyłky zł 15,90. Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej zł 250,-.

Wielkanocny konkurs rysunkowy dla dzieci!

FAIE-Osterbild-2018-VORLAGE-ausgemaltdaZogkpmWIXp8

 

Nareszcie: bierzcie do rąk kredki, gotowi, zaczynamy! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do ponownego udziału w Wielkanocnym konkursie rysunkowym FAIE! Możecie malować i majsterkować ile dusza zapragnie – cieszymy się na Wasze kreatywne rysunki.

A najlepsze jest to: dla 10 najładniejszych rysunków jest do wygrania paczka niespodzianka od zajączka wielkanocnego FAIE. 

Ale nie bójcie się, zajączek wielkanocny FAIE ma drobny prezent dla każdego dziecka: wszystkie uczestniczące w konkursie dzieci otrzymają kolorowankę z traktorami FAIE gratis!

Trzymajcie Wasze kredki w gotowości – tak to działa:

Kliknijcie prawym przyciskiem myszy i wydrukujcie obrazek. Albo kliknijcie po prostu na ten LINK, który również prowadzi do obrazka do kolorowania. Możecie teraz malować, naklejać i przystrajać obrazek wielkanocny ile dusza zapragnie – nie ma żadnych reguł, wszystko jest dozwolone.

Oczywiście nie musicie koniecznie używać szablonu FAIE, cieszymy się również na Wasze własne świetne pomysły – dajcie się ponieść swojej kreatywności :)

Gotowy rysunek wielkanocny musi dotrzeć do nas do 4 kwietnia 2018, albo skanem, albo jako zdjęcie, albo pocztą lub mailem:

SZABLON DO MALOWANIA:

Do ściągnięcia

POCZTA:

Firma FAIE HandelsgesmbH
Hasło: Konkurs rysunkowy
Handelsstraße 9
A - 4844 Regau

MAIL:

Mailem proszę przesyłać z hasłem: Konkurs rysunkowy na adres: [email protected] 

 

Trzymamy za Was kciuki & życzymy dużo radości!

 

 

Ostatnio oglądane
10% Gutschein sichern!
Jetzt kostenlos und unverbindlich für den FAIE-Newsletter anmelden und 10% Gutschein sichern!