W związku z przebudową centrum logistycznego FAIE mogą wystąpić opóźnienia w dostawie do 14 dni !

O NAS

PRZEDSIĘBIORSTWO RODZINNE Z TRADYCJĄ – OD 1964

W roku 1964 pierwsza paczka opuściła dział wysyłki przedsiębiorstwa handlowego FAIE. To rodzinne przedsiębiorstwo uchodziło już bowiem w latach 60- tych za inicjatora handlu wysyłkowego. To, co zaczęło się od przejrzystego asortymentu i małego katalogu urosło do rozmiaru największego w Europie programu do wysyłki w segmencie rolnictwa.

Asortyment został szybko wzbogacony a małe przedsiębiorstwo rodzinne „rozrosło się“. Aktualnie ponad 60 pracowników dokłada codziennie wszelkich starań, aby ułatwić pracę rolnikom. Wielu pracowników wywodzi się z gospodarstw rolnych i chętnie podzieli się swoim zamiłowaniem i wiedzą.  

Z upływem czasu działalność przedsiębiorstwa wyszła poza granice państwa i objęła swoim zasięgiem Państwa sąsiadujące: Niemcy, Włochy i Szwajcarię. Dzisiaj przedsiębiorstwo obsługuje rolników z najróżniejszych krajów i kultur. Zespół FAIE wysłał już ponad 12 milionów paczek.

W roku 2010 firma FAIE wzniosła nową centralę. Przedsiębiorstwo zainwestowało w sumie 7,5 miliona   Euro w budowę i zautomatyzowało systemy wysyłki. Dzięki temu firma FAIE zapewniła sobie większą wydajność wysyłkową, aby móc zdobyć europejski rynek.

Ze względu na stale wzrastającą liczbę zapytań z Polski firma FAIE może już w tym momencie zaproponować również Państwu cały asortyment obejmujący ponad 30.000 artykułów. 

 FAIE-ca-y-wiat-rolnictwa

CO POWINNI PAŃSTWO JESZCZE WIEDZIEĆ O FIRME FAIE:

400.000 ROLNIKÓW

Aktualnie 400.000 rolników korzysta z usług dostawy firmy FAIE regularnie. Oni cenią jedyną w swoim rodzaju możliwość wyboru w najobszerniejszym programie do wysyłki dla rolnictwa w Europie. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym stałym klientom za zaufanie. Kto wie, może Państwo staną się 400.001 klientem?

CZARNA OWCA?

W internecie można znaleźć wiele czarnych owiec. My takową NIE jesteśmy! Cieszcie się Państwo BEZPIECZNYMI ZAKUPAMI w e- sklepie FAIE. Państwa dane są przez nas chronione. Nie przekazujemy ich nikomu!  Płatności dokonuje się za pomocą sprawdzonych i certyfikowanych metod. Więcej na temat bezpieczeństwa znajdą Państwo tutaj.

OSOBIŚCIE 

Można nas też bezpośrednio odwiedzić w siedzibie sklepu FAIE Fachmarkt w miejscowości Regau. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.  Sklep stacjonarny w Regau jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8.30 do 18.00 i w sobotę od 8.00 do 12.00 godziny.

Faie-Team-258a2c3edf0d60

JAKOŚĆ – SZYBKO NA PAŃSTWA PODWÓRZU

99% wszystkich wysokojakościowych artykułów jest dostępne na magazynie. Najczęściej paczki wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Dokładne i zautomatyzowane systemy do zestawiania i wysyłki gwarantują szybką realizację. Silne i przede wszystkim zwinne dłonie naszych pracownic z działu wysyłki zapakują starannie Państwa zamówienie. Kurierzy i spedytorzy natomiast dostarczą Państwa wysokojakościowe produkty  najszybciej jak to możliwe.

DO RĘKI – Katalog FAIE

Państwo mogą spokojnie i wygodnie przejrzeć nasz ponad sześciusetstronicowy katalog i wybrać interesujące Państwa artykuły w naszym programie. Jeżeli wolą Państwo mieć coś w ręce, to proszę zamówić Katalog FAIE. Wyślemy Państwu wersję drukowaną naszego katalogu pocztą na adres domowy.  (Prosimy jednak mieć na względzie fakt, że nasz katalog dostępny jest wyłącznie w wersji niemieckiej. Ceny podane są w €)

ODZNACZENIE

Przez Izbę Gospodarczą Austrii jako „CZOŁOWE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE“.

 

I NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ  O ZAKUPACH BEZ RYZYKA

  • 30 dniowe prawo zwrotu z gwarancją zwrotu pieniędzy, bez konieczności uzasadniania
  • przynajmniej 2 – letnia gwarancja na wszystkie artykuły

 

Ostatnio oglądane
Rabat 10% teraz dla Ciebie!
Zapisz się teraz na newsletter FAIE bezpłatnie i bez zobowiązań i otrzymaj 10% rabatu!
×