W związku z przebudową centrum logistycznego FAIE mogą wystąpić opóźnienia w dostawie do 14 dni !

NOWOŚĆ: FAIE FAIR – Opakowanie dla Ciebie!

FAIE fair opakowanie  0,50 zł 

Dobrowolna kwota poniesionych kosztów za opakowanie nadające się do recyklingu i zrównoważony rozwój za 0,50 zł. Fair dla środowiska. Fair zawarte w cenie. 

Firma FAIE przejmuje odpowiedzialność, szuka rozwiązań i opracowuje nowe strategie dotyczące zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych. Podejmujemy wszelkie starania, aby ograniczyć produkcję odpadów, w sposób rozsądny i zrównoważony wykorzystywać opakowania, a jednocześnie zapewnić bezpieczną dostawę towarów. Wciąż poszukujemy materiałów opakowaniowych pochodzących z recyklingu i nadających się do z recyklingu a także nowych zrównoważonych rozwiązań dla bezpiecznej wysyłki. Jednak przyjazny dla środowiska materiał opakowaniowy i materiały z ​​recyklingu są znacznie droższe w zakupie. Ponadto, niektóre materiały, aby mogły być zastosowane, wymagają złożonych i kosztownych systemów pakowania.

 

Dzięki dobrowolnej kwocie poniesionych kosztów w wysokości zaledwie 0,50 zł wspierasz nas, aby wspólnie chronić środowisko, minimalizować odpady i testować nowe materiały.

Na bieżąco testujemy, odnawiamy i zmieniamy materiały opakowaniowe i kompleksowe systemy. Obecnie testujemy np. alternatywy dla TAŚMY DO PAKOWANIA z tworzywa sztucznego.

W fazie przejściowej testujemy różnorodne materiały, dlatego możliwe jest, że towar będziesz nadal otrzymywać w tradycyjnym opakowaniu.

Cieszymy się, jeśli pomożesz nam w pakowaniu fair i bardzo dziękujemy za tę pomoc!

 

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W FIRMIE FAIE:

Zrównoważony rozwój, redukcja odpadów, ekologiczne materiały opakowaniowe, optymalizacja tras wysyłki w celu zmniejszenia emisji CO2 ... są częścią naszego codziennego środowiska pracy:

  • Firma FAIE ma w swojej ofercie ponad 30.000 artykułów. Mając na uwadze produkowanie jak najmniejszej ilości odpadów, staramy się pogodzić zrównoważony rozwój z odpowiednim opakowaniem. Dlatego wielu dostawców i producentów dostarcza na żądanie produkty bez opakowania i luzem. W ten sposób w przypadku ponad połowy towarów odpady są wyeliminowane całkowicie od samego początku.
  • Przy wysyłce od lat rezygnujemy już z plastiku (tworzywa sztucznego) w przypadku materiałów uzupełniajacych i opakowań zewnętrznych – stanowi to 93,5% opakowań. Wykorzystywany jest tutaj papier tekturowy z recyklingu. Opakowania w firmie FAIE składają się również w 100% z makulatury. Na pierwszy rzut oka mogą sprawiać wrażenie nieco „spartańskich” - taka brązowa paczka bez kolorowych obrazków, ale za to chroni środowisko.
  • Dostawy zbiorcze i zaawansowana strategia wysyłki zapobiegają zbyt wielu dostawom pojedynczych paczek, przyczyniając się jednocześnie do redukcji emisji CO2. Wiele dostaw odbywa się pociągiem a nie transportem drogowym. Ta tendencja jest rosnąca.
  • Materiały reklamowe w firmie FAIE są dostarczane bez emisji CO2. (LINK: https://www.post.at/co2neutral/co2_neutral_zugestellt.php)
  • Nowo postawiony budynek firmowy w 2010 roku posiada innowacyjny i energooszczędny system grzewczy obsługiwany za pomocą systemu pompy ciepła. Biurowiec ma konstrukcję drewnianą. Dzięki temu tworzy się energooszczędny i przyjemny klimat pomieszczeń dla pracowników.
  • Firma FAIE zainwestowała w młode innowacyjne przedsiębiorstwo „Hektar Nektar“ oraz wspiera projekt 2028 mający na celu zwiększenie i ochronę populacji pszczół w rolnictwie.
Ostatnio oglądane
Rabat 10% teraz dla Ciebie!
Zapisz się teraz na newsletter FAIE bezpłatnie i bez zobowiązań i otrzymaj 10% rabatu!
×