SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Kliknij tutaj.

NAGRODA ZA INNOWACYJNOŚĆ FAIE 2018

Od setek lat ludzkość przekazuje sobie z pokolenia na pokolenie cenną wiedzę o gospodarce rolnej. Rolnicy z całego świata pracują w różnych warunkach, przy użyciu szeregu metod i technik. Codziennie udowadniają zręczność, wiedzę i umiejętność dopasowania się. Klimatyczne i globalne zmiany naszej epoki częściej niż kiedykolwiek wcześniej stawiają jednak przed nimi nowe wyzwania.

Postęp ma miejsce nie tylko w dziedzinie techniki, medycyny czy cyfryzacji. Właśnie w rolnictwie obserwuje się teraz rozległy proces rozwoju. Zmiany te coraz częściej zachęcają rolniczki i rolników do sięgnięcia po niemal zapominaną już wiedzę, zoptymalizowania jej i wplecenia jej do nowoczesnych procesów w rolnictwie. Inni z kolei podążają zupełnie nowymi i nietypowymi drogami.

Wszyscy mają ten sam cel: zapewnienie również w przyszłości środków spożywczych wysokiej jakości do zdrowego i smacznego odżywiania oraz dostarczenie naturalnych surowców.

Jako firma z tradycjami, od 1964 roku zaopatrujemy rolników w całej Europie. My również śledzimy zawsze zapotrzebowanie i wynalazki. W tym czasie spotkaliśmy się z wieloma genialnymi wynalazkami, pomysłami oraz konceptami i zgodnie z firmową filozofią FAIE „Jakość nie jest dziełem przypadku” stanowi to dla nas jeszcze jeden powód, aby powołać do życia nagrodę za innowacyjność.

Nagrodą za innowacyjność FAIE odznaczamy zaangażowanych gospodarzy, którzy potrafią tchnąć nowe życie w gospodarstwo wykorzystując innowacyjne koncepty, nowe pomysły, techniczne wynalazki, nowe produkty, wyjątkowe strategie sprzedaży, nadzwyczajne usługi lub szczególną jakość. Wyróżniamy takich rolników, którzy stanowią wzór dla kolejnych pokoleń, a tym samym zachęcają innych, by również odważyli się poczynić niezwykłe kroki i w przyszłości podążać nowymi drogami.  

Nie należy zapominać, że to często drobne rzeczy w życiu prowadzą do powstania czegoś dużego. 

  

 FAIE serdecznie zaprasza Państwa oraz wszystkie rolniczki i rolników z Europy do ubiegania się o nagrodę za innowacyjność FAIE. Zainspirujcie Państwo innych swoim projektem jako pionier i pomóżcie przetrzeć szlaki przyszłej gospodarki rolnej! 

Mgr. Berger – kierownik i zespół FAIE Team z Regau

 

Dane i fakty

Cel

Wsparcie wzorowych, ukierunkowanych na przyszłość konceptów obejmujących ciągły postęp w rolnictwie,
przy uwzględnieniu rentowności i długofalowości.
 

Zagadnienia kluczowe projektu, pomysłu, konceptu:
  • hodowla zwierząt   
  • agrotechnika           
  • sprzedaż bezpośrednia
  • leśnictwo                       
  • techniki rolnicze
 
Nagroda za innowacyjność - odznaczenie 

Odznaczenie „Nagrodą za innowacyjność FAIE“ jest wzbogacone o nagrodę pieniężną w łącznej wysokości € 10.000,-

  • 1-sze miejsce € 5.000,-
  • 2-gie miejsce € 3.000,-
  • 3-cie miejsce € 2.000,-

Zwycięzcy spośród nominowanych uczestników zostaną odznaczeni i przedstawieni w ramach Święta Innowacyjności FAIE z okazji „Dnia innowacyjności w rolnictwie” w dniu 9 września 2018 roku w Wels.

 
Uczestnicy
Uprawnieni do uczestnictwa są wszyscy rolnicy, którzy prowadzą zagrodę lub gospodarstwo rolne na terenie Europy i są pełnoletni. Młodzi rolnicy mogą i powinni naturalnie również złożyć projekt (w takim przypadku potrzebujemy jednak załączonego oświadczenia o wyrażeniu zgody przez opiekuna).
 
Zgłoszenia – termin składania
Prosimy o przesłanie dokumentacji zgłoszeniowej i prezentacji projektu wraz z wypełnionym FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM najpóźniej do 30.06.2018 (godz. 12:00) na następujący adres: FAIE Handelsgesellschaft, Oddział Innowacja, Handelsstraße 9, 4844 Regau, AUSTRIAlub drogą elektroniczną: [email protected]
Pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy
Pobierz plik
Szczegółowe warunki uczestnictwa

 

 

 

 

Ostatnio oglądane
Rabat 10% teraz dla Ciebie!
Zapisz się teraz na newsletter FAIE bezpłatnie i bez zobowiązań i otrzymaj 10% rabatu!